nl/en
Recente zaak ⸱ 14-03-2019

Base Logistics Group neemt SLS Benelux over

14 maart 2019 – Base Logistics Group heeft Special Logistic Services BV (SLS) overgenomen. Vanuit vestigingen in Nederland en België ondersteunt SLS organisaties met een Field Service bij de uitvoering van tijdkritische distributie, opslag en retourlogistiek van onder andere service parts en supplies. Lexence heeft Base Logistics Group bijgestaan bij de acquisitie.

SLS is onderdeel van European Service Logistics Association (ESLA), een exclusief Europees samenwerkingsverband gericht op nachtdistributie en service-logistiek. De activiteiten en strategie van SLS passen goed bij die van Base Logistics, dat met de aankoop haar positie op het gebied van Field Service in de Benelux versterkt. De overname geeft Base Logistics via het samenwerkingsverband met ESLA toegang tot een Europees Field Service-netwerk.

Investeringsfonds Waterland Private Equity Investment heeft eind 2016 Base Logistics opgenomen in zijn investeringsportefeuille, om daarmee Base Logistics uit te bouwen tot een internationaal toonaangevende organisatie op het gebied van logistiek. In 2017 werd HealthLink Europe overgenomen. Daarmee is SLS de tweede organisatie die wordt toegevoegd in het kader van de buy-and-build-strategie van Base Logistics en Waterland.

Bron: https://baselogistics.com/2019/02/22/overname-sls/

Heeft u vragen over dit onderwerp, neem contact op:

Event ⸱ 22-04-2026
Ontbijtseminar ‘ESG voor bestuurders: afwachten of sturen? Inzichten voor toekomstbestendig ondernemen’
Blog ⸱ 16-04-2026
Artikel over AI van Stephanie ter Brake en Heleen Kleinjan in Tijdschrift Ondernemingsrechtpraktijk
Kantoornieuws ⸱ 16-04-2026
League Tables Q1 2026: Lexence stijgt in ranglijst van dealvolume
Recente zaak ⸱ 14-04-2026
Lexence heeft XPartners geadviseerd bij de verwerving van een meerderheidsbelang in RYSE B.V.
AI - Interview ⸱ 14-04-2026
Grip op cyberrisico’s: Reny Stark over kansen, risico’s en verantwoordelijkheid bij VNO-NCW West
Kantoornieuws ⸱ 08-04-2026
Lexence en ESG Boutique slaan de handen ineen om bestuurders volledig te ontzorgen op het gebied van ESG.
Blog ⸱ 08-04-2026
Nieuws op beloningsgebied: update bonusplafond in de financiële sector en advies Raad van State over loontransparantie
Recente zaak ⸱ 01-04-2026
Lexence heeft Your.Cloud begeleid bij de overname van INDITO
Interview ⸱ 30-03-2026
Werknemersparticipatie: eenvoud als sleutel tot succes
Recente zaak ⸱ 26-03-2026
Lexence heeft Sofindev en Altenova Group geassisteerd bij de strategische overname van A+ Beveiliging
Kantoornieuws ⸱ 25-03-2026
Legal 500 2026: wederom sterke resultaten voor Lexence
AI - Blogreeks Technology & Data ⸱ 24-03-2026
Wat Pokémon GO-bestuurders leert: van speldata naar AI-grondstof
Publicatie ⸱ 23-03-2026
Naomi Reijn schrijft annotatie bij Gerechtshof Amsterdam
Kantoornieuws ⸱ 19-03-2026
Lexence in Chambers Europe 2026: een resultaat om trots op te zijn
Blogreeks ⸱ 17-03-2026
Zorgvuldig reorganiseren begint bij een sterke onderbouwing: Noodzaak onderbouwen
Alle berichten