nl/en
Recente zaak ⸱ 15-01-2019

Europa Capital koopt distributiecentrum in Oss

15 januari 2019 – Cushman & Wakefield heeft namens een groep particuliere beleggers een logistiek distributiecentrum in Oss verkocht aan Europa Capital. Het investeringsvolume bedraagt EUR 28,3 miljoen. Europa Capital werd geadviseerd door Lexence.

Het distributiecentrum ligt aan de Markermeer 1 in Oss en omvat drie gebouwdelen met een totaal verhuurbaar vloeroppervlak van circa 51.180 m², inclusief een gevaarlijke stoffen-opslag (ADR-ruimte) met 36 loading docks. In 2016 is het dak van het distributiecentrum gedeeltelijk voorzien van zonnepanelen. Het object is volledig verhuurd aan XPO Logistics, een top tien speler in wereldwijde transport en logistiek dienstverlening.

Oss is een multimodaal knooppunt voor Zuidoost Nederland. Met de ligging aan de spoorlijn Den Bosch-Nijmegen, de Maas en de directe aansluiting op de snelwegen de A50 en A59, is Oss uitstekend bereikbaar over spoor, water en weg. Naast de centrale ligging van Oss, de aanwezigheid van trimodaliteit en de historie van Oss op logistiek gebied, telt de gemeente meer dan 90.000 inwoners, 40.000 arbeidsplaatsen, 5.500 bedrijven, 700 ha. bedrijventerrein en 70 ha. uitgeefbare grond. Oss is de tweede binnenhaven en de vijfde stad van Brabant.

Europa Capital is geadviseerd door Lexence en ARC Real Estate Partners. De verkoper is juridisch geadviseerd door Van Doorne en commercieel geadviseerd door internationaal vastgoedadviseur Cushman & Wakefield.

Bron: website Cushman & Wakefield

Heeft u vragen over dit onderwerp, neem contact op:

Publicatie ⸱ 21-08-2026
Annotatie in Tijdschrift Recht en Arbeid over ondernemingsbegrip in de WOR
Publicatie ⸱ 13-08-2026
Harold Willems schrijft annotatie bij Gerechtshof ’s-Hertogenbosch van 20 januari 2026 (JAR 2026/198)
Recente zaak ⸱ 24-07-2026
Lexence heeft Caddenz geadviseerd bij de overname van Verkeer Service Zuid-Holland.
Recente zaak ⸱ 22-07-2026
Lexence heeft Sandee Groen geadviseerd bij de toetreding van Scheybeeck als aandeelhouder
Recente zaak ⸱ 21-07-2026
Lexence adviseert de aandeelhouder van Cublend bij verkoop aan Acomo
Recente zaak ⸱ 21-07-2026
Lexence begeleidt Vondel Hotels bij verkoop van Hotel Monastère Maastricht aan Q Hospitality Group
Infosheet ⸱ 07-07-2026
Verstrekken van kredieten van buiten de EU onder toezicht?
Infosheet ⸱ 06-07-2026
Zomer Data Detox: pak regie over je data
Recente zaak ⸱ 29-06-2026
Lexence heeft de aandeelhouders van Deus geadviseerd bij de transactie met Eraneos.
Recente zaak ⸱ 25-06-2026
Lexence heeft de Jong & Laan begeleid bij de aansluiting van Contaxus.
Recente zaak ⸱ 23-06-2026
Lexence heeft HC Partners geassisteerd bij haar strategische samenwerking met dakAlliance
Blog ⸱ 23-06-2026
Merkrecht als basis voor waarde: bescherm en handhaaf je merk
Recente zaak ⸱ 22-06-2026
Lexence trad op als adviseur bij de overname van een meerderheidsbelang in VanWonen.
Podcast ⸱ 15-06-2026
Aflevering van de podcast-serie Proefschriftelijk met Naomi Reijn
Blogreeks Vastgoed en recht in de praktijk ⸱ 15-06-2026
Netcongestie bij bestaande bouw: op wiens naam staat de aansluiting?
Alle berichten