Lexence heeft Endeit Capital geadviseerd bij haar investering in Aethon.
Endeit Capital heeft haar investering afgerond in Aethon, een Nederlands technologiebedrijf dat zich specialiseert in het bemiddelen en opleiden van flexibel inzetbare professionals in vitale sectoren zoals zorg, kinderopvang, onderwijs en overheid. Met deze groeifinanciering wil Aethon onder andere haar AI-gedreven workforce platform, Aelio, versneld doorontwikkelen. Dit platform biedt organisaties één centraal systeem voor onder meer slimme matching van personeel, realtime planning en compliance. Ook stelt het hen in staat om personeelstekorten efficiënter op te vangen.
Aelio wordt al door meer dan 100 organisaties gebruikt, voor onder meer snellere invulling van openstaande diensten en hogere medewerkerstevredenheid. Naast technologische innovatie investeert Aethon ook in uitbreiding van haar opleidingsaanbod, zodat meer mensen via trainingen en gerichte begeleiding inzetbaar worden gemaakt voor maatschappelijke functies.
De investering stelt Aethon onder andere in staat om haar technologie verder uit te breiden en haar impact te verbreden.
Het team van Lexence bestond uit: Mathijs van Doormalen, Lennert Kalthof, Rutger Aleva en Jacob Goeman Borgesius.
Lees hier het hele persbericht.