nl/en
Recente zaak ⸱ 14-12-2018

Reshape Properties verkoopt 31 woningen

14 december 2018 – Reshape Properties verkoopt het Utrechtse woningproject Schönberglaan aan CBRE Global Investors. Het nieuwbouwproject bestaat uit 31 appartementen en 31 parkeerplaatsen. De vrije sector huurwoningen worden opgenomen in het CBRE Dutch Residential Fund. Naar verwachting start de bouw in januari 2019. Lexence trad op als adviseur voor Reshape Properties.

Sven Mathijssen, partner bij Reshape Properties: “We denken met dit architectonisch goed ingepaste ontwerp een mooie bijdrage te leveren aan de transformatie en kwalitatieve upgrading van park Welgelegen.”

De hoogwaardige nieuwbouwappartementen zijn gelegen in de groene buurt Welgelegen. Deze buurt is in transitie van een gedeeltelijk kantorengebied naar een kleinschalige woonwijk die aansluit op de zeer gewilde wijk Oog in Al. De groene omgeving is kenmerkend voor de wijk, en ligt op korte afstand van het centrum van Utrecht. Op 5 minuten afstand bevindt zich het Centraal Station van Utrecht.

Het appartementencomplex heeft zes verdiepingen met driekamerappartementen van gemiddeld 73 m². Ieder appartement beschikt over een privé buitenruimte en een externe berging. OPL Architecten uit Utrecht tekende voor het ontwerp. De turn-key realisatie is overeengekomen met woningbouwer Frank van Woerden Bouw B.V. uit het Utrechtse Veenendaal. Dit bedrijf is gespecialiseerd in de bouw van duurzame woningen en appartementen. Oplevering wordt verwacht in het eerste half jaar van 2020.

Bron: website CBRE 

Heeft u vragen over dit onderwerp, neem contact op:

Recente zaak ⸱ 24-07-2026
Lexence heeft Caddenz geadviseerd bij de overname van Verkeer Service Zuid-Holland.
Recente zaak ⸱ 22-07-2026
Lexence heeft Sandee Groen geadviseerd bij de toetreding van Scheybeeck als aandeelhouder
Recente zaak ⸱ 21-07-2026
Lexence adviseert de aandeelhouder van Cublend bij verkoop aan Acomo
Recente zaak ⸱ 21-07-2026
Lexence begeleidt Vondel Hotels bij verkoop van Hotel Monastère Maastricht aan Q Hospitality Group
Infosheet ⸱ 07-07-2026
Verstrekken van kredieten van buiten de EU onder toezicht?
Infosheet ⸱ 06-07-2026
Zomer Data Detox: pak regie over je data
Recente zaak ⸱ 29-06-2026
Lexence heeft de aandeelhouders van Deus geadviseerd bij de transactie met Eraneos.
Recente zaak ⸱ 25-06-2026
Lexence heeft de Jong & Laan begeleid bij de aansluiting van Contaxus.
Recente zaak ⸱ 23-06-2026
Lexence heeft HC Partners geassisteerd bij haar strategische samenwerking met dakAlliance
Blog ⸱ 23-06-2026
Merkrecht als basis voor waarde: bescherm en handhaaf je merk
Recente zaak ⸱ 22-06-2026
Lexence trad op als adviseur bij de overname van een meerderheidsbelang in VanWonen.
Podcast ⸱ 15-06-2026
Aflevering van de podcast-serie Proefschriftelijk met Naomi Reijn
Blogreeks Vastgoed en recht in de praktijk ⸱ 15-06-2026
Netcongestie bij bestaande bouw: op wiens naam staat de aansluiting?
Podcast ⸱ 10-06-2026
Hoe ver mag een werknemer gaan zonder concurrentiebeding?
Recente zaak ⸱ 04-06-2026
Lexence heeft Hearing Investment B.V. begeleid bij de verkoop van IntoEars Holding B.V. aan Oorwerk B.V.
Alle berichten