nl/en
Recente zaak ⸱ 03-11-2021

Lexence heeft Connected Capital geassisteerd bij de investering in SurePay

3 november 2021 – Lexence heeft Connected Capital geassisteerd bij de investering in SurePay, uitvinder en toonaangevende leverancier van Confirmation of Payee (CoP) in het Verenigd Koninkrijk en de Benelux.

SurePay heeft bij een investeringsronde €12,2 miljoen opgehaald onder leiding van Connected Capital met Iris Capital, die zich daarmee bij Rabo Frontier Ventures voegden om de internationale expansie van SurePay te stimuleren. De investering zal bijdragen aan het werven van nieuwe business development teams, het opschalen van het technologieplatform en het ontwikkelen van nieuwe software producten. SurePay is van plan om producten voor bulkbetalingen en grensoverschrijdende betalingen te lanceren en SurePay PayID uit te breiden om nieuwe methoden voor veilige betalingsdiensten aan zijn klanten aan te bieden.

 

Sinds de lancering in 2016 heeft SurePay 4 miljard betalingscontroles uitgevoerd. De oplossing helpt banken en organisaties om verkeerd geadresseerde betalingen te voorkomen en betalingsfraude te verminderen door meer zekerheid te geven dat hun betalingen naar de beoogde begunstigde gaan. Het bedrijf schat dat zijn oplossing verkeerd geadresseerde betalingen met 67% vermindert, fraude bij betalingen met 81% en leidt tot 80% minder frauduleuze onboardings voor de klanten die het platform gebruiken.

SurePay is al een leider in het VK en zijn Nederlandse thuismarkt, en dit zijn de eerste landen die een landelijke Confirmation of Payee-aanpak implementeren om betalingsfraude te verminderen.

Zowel Connected Capital als Iris Capital zijn gespecialiseerd in het internationaal opschalen van B2B SaaS-oplossingen en helpen SurePay zijn leidende positie uit te breiden als een multi-country technologieplatform gericht op het verminderen van betalingsfraude.

Heeft u vragen over dit onderwerp, neem contact op:

Blog ⸱ 02-10-2025
Medezeggenschap: zo houd je als werknemer écht invloed op het beleid
Blogreeks Amsterdamse Handelsgeest ⸱ 29-09-2025
De prijs van risico: Rembrandt, recht en ondernemerschap in de Gouden Eeuw
Podcast Amsterdamse Handelsgeest - Van de Gouden Eeuw tot Nu ⸱ 29-09-2025
Van Rembrandt tot rechtszaal: ondernemen en procederen door de eeuwen heen
Ter zake met ⸱ 24-09-2025
Ter zake met Stephanie ter Brake: “Op persoonlijk vlak zijn dat de tegenslagen geweest, die mij weerbaar hebben gemaakt en voor doorzettingsvermogen hebben gezorgd”
Blog ⸱ 24-09-2025
Mag je als werknemer weigeren om over te werken? (en andere overwerk-vragen beantwoord)
Seminar ⸱ 23-09-2025
Pelin Oztürk spreekt op jaarlijkse actualiteitendag Bouw- en Vastgoedrecht over natuurbeschermingsrecht
Blog ⸱ 18-09-2025
Bijscholen tijdens werktijd: wat mag je van je werkgever verwachten?
Ter zake met ⸱ 15-09-2025
Ter Zake met Nigel Henssen- Advocaat én speler van Oranje op het WK Voetbal voor Advocaten
Blog ⸱ 11-09-2025
Zakelijke mail en bestanden: wat mag je doorsturen? (ook als je geen geheimhoudingsplicht hebt)
Recente zaak ⸱ 10-09-2025
Lexence heeft de aandeelhouder van Tricorp bijgestaan bij verkoop van aandelen aan Gilde Equity Management
Recente zaak ⸱ 09-09-2025
Lexence heeft Building Beyond Technology Group geadviseerd bij de overname van OGD
Recente zaak ⸱ 09-09-2025
Lexence heeft Active Capital Company geadviseerd met de investering in S[&]T Corporation
Recente zaak ⸱ 04-09-2025
Lexence begeleidt Standard Investment bij verwerving belang in Ampelmann
Podcast ⸱ 04-09-2025
Bent u ziek of alleen maar boos?
Blog ⸱ 03-09-2025
Verplicht vrij in de rustige periode? Wanneer dit (niet) mag
Alle berichten