nl/en
Kantoornieuws ⸱ 22-11-2018

Lexence genomineerd voor meerdere M&A Awards

22 november 2018 – Op 13 december 2018 vindt de jaarlijkse uitreiking van de M&A Awards plaats. Deals, adviseurs, corporates en investeerders worden tijdens deze avond geëerd met felbegeerde awards. Lexence heeft dit jaar als organisatie een nominatie in de wacht gesleept voor ‘Best M&A Law Firm’ en Kevin Beukeveld heeft een nominatie ontvangen voor ‘Best Young M&A Lawyer’.

Genomineerde deals

Naast bovengenoemde nominaties zijn ook drie deals genomineerd waarbij Lexence betrokken was. De deals Panda Recycling-Renes Recycling en Herman Miller-Maars Living Walls zijn in de running voor de M&A Award ‘Best Small Cap Deal’ en de deal Nuts Groep-Nederlandse Energie Maatschappij is genomineerd voor ‘Best Deal Mid-market’.

Breng je stem uit op een M&A Award

Van donderdag 15 november t/m zondag 9 december is het mogelijk om te stemmen op Kevin voor ‘Best Young M&A Lawyer’ en op een van de deals voor ‘Best Small Cap Deal’.

Stemmen als je nog geen account hebt
  1. Ga naar https://mena.nl/online-membership
  2. Vul je gegevens in en klik op ‘Bevestig’
  3. Ga naar https://mena.nl/young-talent-legal-2018-genomineerden voor Kevin en naar https://mena.nl/small-cap-deal-2018-genomineerden voor de deals
  4. Scroll naar beneden en klik bij betreffende profiel op ‘Ik stem op [..]’
  5. Check of de stembalk op groen staat met de tekst ‘Ik heb gestemd op [..]’
  6. Klaar!
Stemmen als je al een account hebt
  1. Zorg dat je bent ingelogd
  2. Ga naar https://mena.nl/young-talent-legal-2018-genomineerden voor Kevin en naar https://mena.nl/small-cap-deal-2018-genomineerden voor de deal
  3. Scroll naar beneden en klik bij betreffende profiel op ‘Ik stem op [..]’
  4. Check of de stembalk op groen staat met de tekst ‘Ik heb gestemd op [..]’
  5. Klaar!

Heeft u vragen over dit onderwerp, neem contact op:

Event ⸱ 22-04-2026
Ontbijtseminar ‘ESG voor bestuurders: afwachten of sturen? Inzichten voor toekomstbestendig ondernemen’
Blog ⸱ 16-04-2026
Artikel over AI van Stephanie ter Brake en Heleen Kleinjan in Tijdschrift Ondernemingsrechtpraktijk
Kantoornieuws ⸱ 16-04-2026
League Tables Q1 2026: Lexence stijgt in ranglijst van dealvolume
Recente zaak ⸱ 14-04-2026
Lexence heeft XPartners geadviseerd bij de verwerving van een meerderheidsbelang in RYSE B.V.
AI - Interview ⸱ 14-04-2026
Grip op cyberrisico’s: Reny Stark over kansen, risico’s en verantwoordelijkheid bij VNO-NCW West
Kantoornieuws ⸱ 08-04-2026
Lexence en ESG Boutique slaan de handen ineen om bestuurders volledig te ontzorgen op het gebied van ESG.
Blog ⸱ 08-04-2026
Nieuws op beloningsgebied: update bonusplafond in de financiële sector en advies Raad van State over loontransparantie
Recente zaak ⸱ 01-04-2026
Lexence heeft Your.Cloud begeleid bij de overname van INDITO
Interview ⸱ 30-03-2026
Werknemersparticipatie: eenvoud als sleutel tot succes
Recente zaak ⸱ 26-03-2026
Lexence heeft Sofindev en Altenova Group geassisteerd bij de strategische overname van A+ Beveiliging
Kantoornieuws ⸱ 25-03-2026
Legal 500 2026: wederom sterke resultaten voor Lexence
AI - Blogreeks Technology & Data ⸱ 24-03-2026
Wat Pokémon GO-bestuurders leert: van speldata naar AI-grondstof
Publicatie ⸱ 23-03-2026
Naomi Reijn schrijft annotatie bij Gerechtshof Amsterdam
Kantoornieuws ⸱ 19-03-2026
Lexence in Chambers Europe 2026: een resultaat om trots op te zijn
Blogreeks ⸱ 17-03-2026
Zorgvuldig reorganiseren begint bij een sterke onderbouwing: Noodzaak onderbouwen
Alle berichten