nl/en
Recente zaak ⸱ 15-03-2019

Keen Venture Partners investeert in Withlocals

15 maart 2019 – Lexence heeft Keen Venture Partners bijgestaan bij de Serie B investering in Withlocals. Withlocals exploiteert een marktplaats voor reizigers en lokale gidsen die toeristen willen rondleiden. De nieuwe investeringsronde werd geleid door Keen Venture Partners met deelneming van bestaande investeerder INKEF Capital.

Withlocals is een Nederlandse scale-up die via haar online marktplaats reizigers verbindt met geverifieerde lokale gidsen. De onderneming doet dit in meer dan 30 steden in Europa en Azië. Privé-tours kunnen volledig worden aangepast aan de wensen van de reizigers. De investeringsronde wordt gebruikt om klanten van boeking tot tour te bedienen in hun eigen taal. Hierin zijn de lokale gidsen cruciaal en het verder uitbouwen van dit netwerk is eveneens een van de pijlers voor verdere groei. Daarnaast zal de groei in bestaande en nieuwe steden voortgezet worden en zullen de reiservaringen nog meer wordt toegespitst op de verschillende passies van klanten.

Keen Venture Partners is een venture capital bedrijf dat investeert in snelgroeiende scale-ups. Het bedrijf heeft vestigingen in Londen en Amsterdam en investeert voornamelijk in Serie A en B investeringen.

Bron: https://withlocals.pr.co/171621-travel-scale-up-withlocals-haalt-8m-euro-groeigeld-op

Heeft u vragen over dit onderwerp, neem contact op:

Blog ⸱ 16-04-2026
Artikel over AI van Stephanie ter Brake en Heleen Kleinjan in Tijdschrift Ondernemingsrechtpraktijk
Kantoornieuws ⸱ 16-04-2026
League Tables Q1 2026: Lexence stijgt in ranglijst van dealvolume
Recente zaak ⸱ 14-04-2026
Lexence heeft XPartners geadviseerd bij de verwerving van een meerderheidsbelang in RYSE B.V.
AI - Interview ⸱ 14-04-2026
Grip op cyberrisico’s: Reny Stark over kansen, risico’s en verantwoordelijkheid bij VNO-NCW West
Kantoornieuws ⸱ 08-04-2026
Lexence en ESG Boutique slaan de handen ineen om bestuurders volledig te ontzorgen op het gebied van ESG.
Blog ⸱ 08-04-2026
Nieuws op beloningsgebied: update bonusplafond in de financiële sector en advies Raad van State over loontransparantie
Recente zaak ⸱ 01-04-2026
Lexence heeft Your.Cloud begeleid bij de overname van INDITO
Interview ⸱ 30-03-2026
Werknemersparticipatie: eenvoud als sleutel tot succes
Recente zaak ⸱ 26-03-2026
Lexence heeft Sofindev en Altenova Group geassisteerd bij de strategische overname van A+ Beveiliging
Kantoornieuws ⸱ 25-03-2026
Legal 500 2026: wederom sterke resultaten voor Lexence
AI - Blogreeks Technology & Data ⸱ 24-03-2026
Wat Pokémon GO-bestuurders leert: van speldata naar AI-grondstof
Publicatie ⸱ 23-03-2026
Naomi Reijn schrijft annotatie bij Gerechtshof Amsterdam
Kantoornieuws ⸱ 19-03-2026
Lexence in Chambers Europe 2026: een resultaat om trots op te zijn
Blogreeks ⸱ 17-03-2026
Zorgvuldig reorganiseren begint bij een sterke onderbouwing: Noodzaak onderbouwen
Interview ⸱ 16-03-2026
Vastgoed in de praktijk: inzichten van kandidaat‑notaris Wirasha Autar
Alle berichten