nl/en
Recente zaak ⸱ 07-12-2021

Garbe koopt eerste logistieke ontwikkeling op Green Square in Aalsmeer

7 december 2021 – Garbe Industrial Real Estate Netherlands heeft van Dutch City Development de eerste logistieke ontwikkeling op Green Square in Aalsmeer gekocht. Het betreft een off-market ‘forward-funding’ transactie van € 40 mln.  Lexence stond Garbe juridisch bij.

Green Square Logistics I (19.600 m2 warehouse, 2.750 m2 mezzanine, 1.650 m2 kantoren en 22 loadingdocks) is gekocht namens het Garbe Logistikimmobilien Fonds Plus II (GLIF+II). Het gebouw is zeer duurzaam (Breaam Very Good) en wordt in het vierde kwartaal van 2022 opgeleverd.

Green Square betreft een logistieke gebiedsontwikkeling binnen Green Park Aalsmeer dichtbij luchthaven Schiphol. “Het gebouw wordt ontwikkeld op een van de weinige greenfields in de omliggende regio. De gebiedsontwikkeling focust niet alleen op bedrijven die actief zijn in het topsegment van de sierteeltsector, maar ook op traditionele logistiek door de nabijheid van Schiphol”, aldus managing director Maurits Smit.

De transactie in Aalsmeer is de derde transactie dit jaar in Nederland voor GLIF+II. Garbe verwacht de komende maanden nieuwe transacties in Nederland af te ronden.

Bron: https://www.propertynl.com/nieuws

Heeft u vragen over dit onderwerp, neem contact op:

Publicatie ⸱ 01-09-2026
Mag een werkgever zomaar stoppen met gratis koffie?
Recente zaak ⸱ 24-08-2026
Lexence begeleidt Jitse Groen bij investering in AI-gedreven hospitalityplatform Butlaroo B.V.
Recente zaak ⸱ 24-08-2026
Lexence adviseerde OTC Medical B.V. bij haar overname van de aandelen in Bradford & Hamilton B.V. en ECOM Services B.V.
Publicatie ⸱ 21-08-2026
Annotatie in Tijdschrift Recht en Arbeid over ondernemingsbegrip in de WOR
Publicatie ⸱ 13-08-2026
Harold Willems schrijft annotatie bij Gerechtshof ’s-Hertogenbosch van 20 januari 2026 (JAR 2026/198)
Recente zaak ⸱ 24-07-2026
Lexence heeft Caddenz geadviseerd bij de overname van Verkeer Service Zuid-Holland.
Recente zaak ⸱ 22-07-2026
Lexence heeft Sandee Groen geadviseerd bij de toetreding van Scheybeeck als aandeelhouder
Recente zaak ⸱ 21-07-2026
Lexence adviseert de aandeelhouder van Cublend bij verkoop aan Acomo
Recente zaak ⸱ 21-07-2026
Lexence begeleidt Vondel Hotels bij verkoop van Hotel Monastère Maastricht aan Q Hospitality Group
Infosheet ⸱ 07-07-2026
Verstrekken van kredieten van buiten de EU onder toezicht?
Infosheet ⸱ 06-07-2026
Zomer Data Detox: pak regie over je data
Recente zaak ⸱ 29-06-2026
Lexence heeft de aandeelhouders van Deus geadviseerd bij de transactie met Eraneos.
Recente zaak ⸱ 25-06-2026
Lexence heeft de Jong & Laan begeleid bij de aansluiting van Contaxus.
Recente zaak ⸱ 23-06-2026
Lexence heeft HC Partners geassisteerd bij haar strategische samenwerking met dakAlliance
Blog ⸱ 23-06-2026
Merkrecht als basis voor waarde: bescherm en handhaaf je merk
Alle berichten