nl/en
Persbericht ⸱ 07-07-2017

De Vereniging Jonge Procesadvocaten opgericht

7 juli 2017 – Op 6 juli 2017 is de Vereniging Jonge Procesadvocaten (“VJP”) opgericht. De VJP is opgericht door en voor jonge advocaten die zich bezig houden met de civiele procespraktijk. Namens Lexence is Anne Spaargaren​ hierbij betrokken.

De VJP organiseert congressen en lezingen om de interesse, kennis en vaardigheden van haar leden op het gebied van de civiele procespraktijk uit te breiden. De thema’s variëren van juridisch-inhoudelijke onderwerpen tot praktische vaardigheden, ethiek en gedragsrecht. Naast inhoudelijke bijeenkomsten organiseert de VJP borrels waar haar leden welkom zijn om hun netwerk uit te breiden en ervaringen te delen.

Het bestuur van de VJP bestaat uit Kerim van Oosten (Loyens & Loeff), Max Radovic (Loyens & Loeff), Tom Reker (Linklaters), Jelmer Feenstra (AKD), Anne Spaargaren (Lexence), Brigitta Jakic (CMS), Jorine ten Wolde (De Brauw Blackstone Westbroek) en Sharona Heeroma (Pels Rijcken).

Advocaten met 0 t/m 7 jaar werkervaring kunnen lid worden van de VJP. Ga naar www.jongeprocesadvocaten.nl voor meer informatie en om lid te worden.

Heeft u vragen over dit onderwerp, neem contact op:

Blog ⸱ 16-04-2026
Artikel over AI van Stephanie ter Brake en Heleen Kleinjan in Tijdschrift Ondernemingsrechtpraktijk
Kantoornieuws ⸱ 16-04-2026
League Tables Q1 2026: Lexence stijgt in ranglijst van dealvolume
Recente zaak ⸱ 14-04-2026
Lexence heeft XPartners geadviseerd bij de verwerving van een meerderheidsbelang in RYSE B.V.
AI - Interview ⸱ 14-04-2026
Grip op cyberrisico’s: Reny Stark over kansen, risico’s en verantwoordelijkheid bij VNO-NCW West
Kantoornieuws ⸱ 08-04-2026
Lexence en ESG Boutique slaan de handen ineen om bestuurders volledig te ontzorgen op het gebied van ESG.
Blog ⸱ 08-04-2026
Nieuws op beloningsgebied: update bonusplafond in de financiële sector en advies Raad van State over loontransparantie
Recente zaak ⸱ 01-04-2026
Lexence heeft Your.Cloud begeleid bij de overname van INDITO
Interview ⸱ 30-03-2026
Werknemersparticipatie: eenvoud als sleutel tot succes
Recente zaak ⸱ 26-03-2026
Lexence heeft Sofindev en Altenova Group geassisteerd bij de strategische overname van A+ Beveiliging
Kantoornieuws ⸱ 25-03-2026
Legal 500 2026: wederom sterke resultaten voor Lexence
AI - Blogreeks Technology & Data ⸱ 24-03-2026
Wat Pokémon GO-bestuurders leert: van speldata naar AI-grondstof
Publicatie ⸱ 23-03-2026
Naomi Reijn schrijft annotatie bij Gerechtshof Amsterdam
Kantoornieuws ⸱ 19-03-2026
Lexence in Chambers Europe 2026: een resultaat om trots op te zijn
Blogreeks ⸱ 17-03-2026
Zorgvuldig reorganiseren begint bij een sterke onderbouwing: Noodzaak onderbouwen
Interview ⸱ 16-03-2026
Vastgoed in de praktijk: inzichten van kandidaat‑notaris Wirasha Autar
Alle berichten