nl/en
Recente zaak ⸱ 16-08-2019

CWS neemt Vendor over van Egeria

16 augustus 2019 – CWS verstevigt haar positie in de Benelux met de overname van Vendor, dat van investeringsmaatschappij Egeria wordt overgenomen. CWS is leverancier van totaaloplossingen op het gebied van o.a. sanitaire hygiëne, vloerverzorging en bedrijfskleding. Vendor is specialist in toilethygiëne en biedt een full-service dienstverleningsconcept aan in diverse marktsegmenten. Egeria werd geadviseerd door Lexence.

Vendor was onderdeel van Egeria’s Evergreen Private Equity Fund. Het bedrijf bedient vanuit haar hoofdkantoor in Tilburg en met eigen vestigingen in Nederland, België, Duitsland en Zwitserland een groot deel van de Europese markt. Het bedrijf exporteert haar producten daarnaast wereldwijd.

Als aanbieder met zes oplossingsgebieden heeft CWS een overkoepelende visie: de toekomst gezonder en veiliger maken. Vendor, met een vergelijkbaar businessmodel, wordt de komende jaren stapsgewijs geïntegreerd in de CWS Group. Voorlopig worden geen veranderingen verwacht voor klanten en leveranciers.

Bron: https://egeria.nl/nieuwsitem/cws-verstevigt-haar-positie-in-de-benelux-met-overname-vendor-van-egeria/

Heeft u vragen over dit onderwerp, neem contact op:

Publicatie ⸱ 01-09-2026
Mag een werkgever zomaar stoppen met gratis koffie?
Recente zaak ⸱ 24-08-2026
Lexence begeleidt Jitse Groen bij investering in AI-gedreven hospitalityplatform Butlaroo B.V.
Recente zaak ⸱ 24-08-2026
Lexence adviseerde OTC Medical B.V. bij haar overname van de aandelen in Bradford & Hamilton B.V. en ECOM Services B.V.
Publicatie ⸱ 21-08-2026
Annotatie in Tijdschrift Recht en Arbeid over ondernemingsbegrip in de WOR
Publicatie ⸱ 13-08-2026
Harold Willems schrijft annotatie bij Gerechtshof ’s-Hertogenbosch van 20 januari 2026 (JAR 2026/198)
Recente zaak ⸱ 24-07-2026
Lexence heeft Caddenz geadviseerd bij de overname van Verkeer Service Zuid-Holland.
Recente zaak ⸱ 22-07-2026
Lexence heeft Sandee Groen geadviseerd bij de toetreding van Scheybeeck als aandeelhouder
Recente zaak ⸱ 21-07-2026
Lexence adviseert de aandeelhouder van Cublend bij verkoop aan Acomo
Recente zaak ⸱ 21-07-2026
Lexence begeleidt Vondel Hotels bij verkoop van Hotel Monastère Maastricht aan Q Hospitality Group
Infosheet ⸱ 07-07-2026
Verstrekken van kredieten van buiten de EU onder toezicht?
Infosheet ⸱ 06-07-2026
Zomer Data Detox: pak regie over je data
Recente zaak ⸱ 29-06-2026
Lexence heeft de aandeelhouders van Deus geadviseerd bij de transactie met Eraneos.
Recente zaak ⸱ 25-06-2026
Lexence heeft de Jong & Laan begeleid bij de aansluiting van Contaxus.
Recente zaak ⸱ 23-06-2026
Lexence heeft HC Partners geassisteerd bij haar strategische samenwerking met dakAlliance
Blog ⸱ 23-06-2026
Merkrecht als basis voor waarde: bescherm en handhaaf je merk
Alle berichten