nl/en
Recente zaak ⸱ 30-10-2018

Best Cheese verkocht aan FrieslandCampina

30 oktober 2018 – FrieslandCampina neemt de merken Parrano en de Tjiezi Dippers over van Best Cheese Holland B.V. Lexence heeft Antea Participaties, aandeelhouder in Best Cheese, geadviseerd aangaande de verkoop. Parrano en Tjiezi Dippers zijn beide consumentenmerken gericht op kaassnacks en kaasproducten om mee te koken.

Parrano en Tjiezi

Het merk Parrano is bekend van snipper-, rasp- en poederkaas in Italiaanse stijl en is verkrijgbaar bij grote Nederlandse retailers. Met de acquisitie van Tjiezi speelt FrieslandCampina in op een groeiende behoefte aan kaassnacks in onder andere Europa, Azië en Noord-Amerika. Tjiezi wordt verkocht via retailers en internationale discounters.

Principe-akkoord

Friesland Campina en Best Cheese hebben ook een principe-akkoord bereikt over de overname van de import- en verkoopactiviteiten in de Verenigde Staten. Deze overname zal plaatsvinden nadat aan de overeengekomen voorwaarden is voldaan. Antea heeft sinds augustus 2014 een belang van 25% in Best Cheese, voormalig bekend als Uniekaas Nederland. In augustus 2017 werden de Uniekaas-activiteiten verkocht aan de Duitse zuivelcoöperatie DMK.

Heeft u vragen over dit onderwerp, neem contact op:

Publicatie ⸱ 01-09-2026
Mag een werkgever zomaar stoppen met gratis koffie?
Recente zaak ⸱ 24-08-2026
Lexence begeleidt Jitse Groen bij investering in AI-gedreven hospitalityplatform Butlaroo B.V.
Recente zaak ⸱ 24-08-2026
Lexence adviseerde OTC Medical B.V. bij haar overname van de aandelen in Bradford & Hamilton B.V. en ECOM Services B.V.
Publicatie ⸱ 21-08-2026
Annotatie in Tijdschrift Recht en Arbeid over ondernemingsbegrip in de WOR
Publicatie ⸱ 13-08-2026
Harold Willems schrijft annotatie bij Gerechtshof ’s-Hertogenbosch van 20 januari 2026 (JAR 2026/198)
Recente zaak ⸱ 24-07-2026
Lexence heeft Caddenz geadviseerd bij de overname van Verkeer Service Zuid-Holland.
Recente zaak ⸱ 22-07-2026
Lexence heeft Sandee Groen geadviseerd bij de toetreding van Scheybeeck als aandeelhouder
Recente zaak ⸱ 21-07-2026
Lexence adviseert de aandeelhouder van Cublend bij verkoop aan Acomo
Recente zaak ⸱ 21-07-2026
Lexence begeleidt Vondel Hotels bij verkoop van Hotel Monastère Maastricht aan Q Hospitality Group
Infosheet ⸱ 07-07-2026
Verstrekken van kredieten van buiten de EU onder toezicht?
Infosheet ⸱ 06-07-2026
Zomer Data Detox: pak regie over je data
Recente zaak ⸱ 29-06-2026
Lexence heeft de aandeelhouders van Deus geadviseerd bij de transactie met Eraneos.
Recente zaak ⸱ 25-06-2026
Lexence heeft de Jong & Laan begeleid bij de aansluiting van Contaxus.
Recente zaak ⸱ 23-06-2026
Lexence heeft HC Partners geassisteerd bij haar strategische samenwerking met dakAlliance
Blog ⸱ 23-06-2026
Merkrecht als basis voor waarde: bescherm en handhaaf je merk
Alle berichten