nl/en
Recente zaak ⸱ 05-08-2021

Lexence adviseert 9altitudes bij de overname van Add-IT

5 augustus 2021 – 9altitudes verstevigt haar positie in Nederland en voegt Add-IT Infosystems toe aan de groep. Add-IT omvat twee business units: Software Solutions en ICT Solutions. Beide business units richten zich op ERP-projecten. De een richt zich op implementatie en de ander op projecten gericht op (productiegerelateerde) automatisering.

Pylades, Cayentis en nu ook Add-IT vormen het kloppend hart van 9altitudes in Nederland. 9altitudes is een Microsoft Gold partner en levert digitale projecten in CRM – ERP – PLM – IOT – BI – DMS.

9altitudes werd juridisch bijgestaan door Lexence.

Binnen de Europese groeiambities van 9altitudes is Nederland een belangrijke groeimarkt. De samenwerking met Add-It past perfect binnen de strategie van de groep. De 9altitudes groep staat voor gedegen branchekennis in onder meer productie/industrie, handel & logistiek en zakelijke dienstverlening. 9altitudes automatiseert bedrijfsprocessen en levert extra toegevoegde waarde dankzij haar duidelijke branchekennis en unieke methodologie die een versnelde go-live mogelijk maakt. Als Microsoft Gold-partner treden ze op als vertrouwde adviseur voor digitale implementatieprocessen, digitale transformatie-uitdagingen en digitale innovatie-initiatieven.

Ambitieuze doelen

Met de komst van Add-IT realiseert de groep een geconsolideerde omzet van meer dan 75 miljoen euro en verenigt het ongeveer 470 medewerkers in 5 landen. 9altitudes bevestigt opnieuw haar doel om een ​​toonaangevende Europese Microsoft-partner te worden. De groep heeft de ambitie om de komende 3 jaar verder te groeien naar een omzet van € 150 miljoen door zowel autonome groei als verdere acquisities.

Heeft u vragen over dit onderwerp, neem contact op:

Infosheet ⸱ 26-01-2026
Belangrijke wijzigingen ten aanzien van het Europese prospectusregime: Geen prospectusplicht tot 12 miljoen euro
Kantoornieuws ⸱ 22-01-2026
Lexence eindigt op de vijfde plek in de League Tables 2025!
Persbericht ⸱ 22-01-2026
Lexence en de Koninklijke Nederlandse Roeibond bundelen krachten voor talentontwikkeling
Recente zaak ⸱ 20-01-2026
Lexence heeft Hartman Holding B.V. bijgestaan bij de verkoop van aandelen in Hartman Beheer B.V.
Kantoornieuws ⸱ 15-01-2026
Per 1 januari is Merle van den Berg gestart bij Lexence in de rol van counsel.
Recente zaak ⸱ 13-01-2026
Lexence heeft HC Partners bijgestaan met betrekking tot haar partnership met Holst Dakbedekkingen.
Interview ⸱ 12-01-2026
Dinesh Kanhai deelt zijn visie in Hello Zuidas
Recente zaak ⸱ 09-01-2026
Lexence heeft Otovo geadviseerd bij haar overname van bepaalde activa van Soly.
Kantoornieuws ⸱ 06-01-2026
Lexence start 2026 met Hugo Goedegebure als nieuwe counsel
Kantoornieuws ⸱ 05-01-2026
Lexence benoemt Anneke Nijk tot partner
Recente zaak ⸱ 22-12-2025
Lexence heeft BMS bijgestaan als verkoper bij het partnershap van Holmris B8 en Bigbrands
Kantoornieuws ⸱ 16-12-2025
Reny Stark maakt per 1 januari 2026 met haar Technology & Data-team de overstap naar Lexence
Interview ⸱ 11-12-2025
Advocaat Vincent Boumans in gesprek met VG Visie.
Recente zaak ⸱ 10-12-2025
Lexence heeft HC Partners geassisteerd bij haar partnership met Dakdekkersbedrijf Peter Ummels B.V.
Recente zaak ⸱ 10-12-2025
Lexence heeft HC Partners geassisteerd bij haar partnership met hoekdak B.V.
Alle berichten