nl/en
Interview ⸱ 12-01-2026

Dinesh Kanhai deelt zijn visie in Hello Zuidas

Dinesh Kanhai is binnen Lexence gespecialiseerd in huurrecht. Hij adviseert en procedeert in complexe huurkwesties en combineert zijn juridische expertise met oog voor de menselijke kant van het vak. In de nieuwste editie van Hello Zuidas vertelt Dinesh over zijn inzet voor diversiteit en inclusie binnen de juridische sector.

Lees het hele artikel hier.

 

Dinesh Kanhai over diversiteit en inclusie in de juridische sector

Dinesh benadrukt dat luisteren, erkennen en leren essentieel zijn om ruimte te geven aan andere perspectieven. Diversiteit en inclusie dragen niet alleen bij aan een open cultuur, maar ook aan de optimale benutting van talent binnen organisatie en dus de organisatie zelf.

Binnen Lexence en via Stichting Forward wordt ingezet op concrete stappen, zoals open gesprekken, training en inclusief wervingsbeleid, om bewustwording en betrokkenheid te vergroten. D&I wordt zo geen project, maar een vanzelfsprekend iets. Zijn boodschap: “Inclusie zou geen project moeten zijn, maar de norm.

Heeft u vragen over dit onderwerp, neem contact op:

Event ⸱ 22-04-2026
Ontbijtseminar ‘ESG voor bestuurders: afwachten of sturen? Inzichten voor toekomstbestendig ondernemen’
Blog ⸱ 16-04-2026
Artikel over AI van Stephanie ter Brake en Heleen Kleinjan in Tijdschrift Ondernemingsrechtpraktijk
Kantoornieuws ⸱ 16-04-2026
League Tables Q1 2026: Lexence stijgt in ranglijst van dealvolume
Recente zaak ⸱ 14-04-2026
Lexence heeft XPartners geadviseerd bij de verwerving van een meerderheidsbelang in RYSE B.V.
AI - Interview ⸱ 14-04-2026
Grip op cyberrisico’s: Reny Stark over kansen, risico’s en verantwoordelijkheid bij VNO-NCW West
Kantoornieuws ⸱ 08-04-2026
Lexence en ESG Boutique slaan de handen ineen om bestuurders volledig te ontzorgen op het gebied van ESG.
Blog ⸱ 08-04-2026
Nieuws op beloningsgebied: update bonusplafond in de financiële sector en advies Raad van State over loontransparantie
Recente zaak ⸱ 01-04-2026
Lexence heeft Your.Cloud begeleid bij de overname van INDITO
Interview ⸱ 30-03-2026
Werknemersparticipatie: eenvoud als sleutel tot succes
Recente zaak ⸱ 26-03-2026
Lexence heeft Sofindev en Altenova Group geassisteerd bij de strategische overname van A+ Beveiliging
Kantoornieuws ⸱ 25-03-2026
Legal 500 2026: wederom sterke resultaten voor Lexence
AI - Blogreeks Technology & Data ⸱ 24-03-2026
Wat Pokémon GO-bestuurders leert: van speldata naar AI-grondstof
Publicatie ⸱ 23-03-2026
Naomi Reijn schrijft annotatie bij Gerechtshof Amsterdam
Kantoornieuws ⸱ 19-03-2026
Lexence in Chambers Europe 2026: een resultaat om trots op te zijn
Blogreeks ⸱ 17-03-2026
Zorgvuldig reorganiseren begint bij een sterke onderbouwing: Noodzaak onderbouwen
Alle berichten