nl/en
Recente zaak ⸱ 30-10-2018

dean one overgenomen door Gamma Communications

30 oktober 2018 – De zakelijke telecom en ICT-dienstverlener dean one is overgenomen door de Britse beursgenoteerde branchegenoot Gamma Communications. Gamma neemt de Nederlandse holdingmaatschappij DX Groep over, waaronder ook dean one valt. Lexence heeft de verkopende aandeelhouders/oprichters bijgestaan.

Gamma heeft een sterke positie op de Britse markt in SIP, Cloud PBX en mobiele telefonie. Deze acquisitie bewijst haar ambitie om gebruik te maken van de expertise die in de UK is opgedaan naar Europa te brengen. De provider dean one heeft de afgelopen jaren een enorme groei doorgemaakt en stapt nu, als onderdeel van een internationaal telecom- en internetbedrijf in een nieuwe fase.

dean one

dean one is telecom- en internetprovider voor telecom, it en ict resellers die zich richten op de zakelijke markt. dean one is uniek in haar combinatie van dienstenaanbod, prijsstelling, service en kwaliteit. Bovendien betekent het partnerprogramma van dean one een sterk partnership dat gericht is op een relatie voor de lange termijn. dean one levert een uitgebreid portfolio aan telecom- en internetdiensten waaronder ISDN/PSTN, cloud telefonie, SIP Trunking, mobiele telefonie en internetverbindingen, speciaal voor bedrijven en instellingen.

Gamma Communications

Gamma Communications is een snelgroeiende, op technologie gebaseerde provider van communicatiediensten voor de Britse zakelijke markt. De diensten van Gamma Communications, zoals Cloud PBX, Inbound Call Control Services, SIP Trunking, zijn ontwikkeld om te voldoen aan de steeds complexer wordende spraak-, data- en mobiliteitseisen van bedrijven. Gamma Communications biedt ook zakelijke (business grade) mobiele spraak en datadiensten aan. Met deze diensten biedt Gamma bedrijven en instellingen een uitgebreid scala aan communicatiediensten aan.

Heeft u vragen over dit onderwerp, neem contact op:

Infosheet ⸱ 26-01-2026
Belangrijke wijzigingen ten aanzien van het Europese prospectusregime: Geen prospectusplicht tot 12 miljoen euro
Kantoornieuws ⸱ 22-01-2026
Lexence eindigt op de vijfde plek in de League Tables 2025!
Persbericht ⸱ 22-01-2026
Lexence en de Koninklijke Nederlandse Roeibond bundelen krachten voor talentontwikkeling
Recente zaak ⸱ 20-01-2026
Lexence heeft Hartman Holding B.V. bijgestaan bij de verkoop van aandelen in Hartman Beheer B.V.
Kantoornieuws ⸱ 15-01-2026
Per 1 januari is Merle van den Berg gestart bij Lexence in de rol van counsel.
Recente zaak ⸱ 13-01-2026
Lexence heeft HC Partners bijgestaan met betrekking tot haar partnership met Holst Dakbedekkingen.
Interview ⸱ 12-01-2026
Dinesh Kanhai deelt zijn visie in Hello Zuidas
Recente zaak ⸱ 09-01-2026
Lexence heeft Otovo geadviseerd bij haar overname van bepaalde activa van Soly.
Kantoornieuws ⸱ 06-01-2026
Lexence start 2026 met Hugo Goedegebure als nieuwe counsel
Kantoornieuws ⸱ 05-01-2026
Lexence benoemt Anneke Nijk tot partner
Recente zaak ⸱ 22-12-2025
Lexence heeft BMS bijgestaan als verkoper bij het partnershap van Holmris B8 en Bigbrands
Kantoornieuws ⸱ 16-12-2025
Reny Stark maakt per 1 januari 2026 met haar Technology & Data-team de overstap naar Lexence
Interview ⸱ 11-12-2025
Advocaat Vincent Boumans in gesprek met VG Visie.
Recente zaak ⸱ 10-12-2025
Lexence heeft HC Partners geassisteerd bij haar partnership met Dakdekkersbedrijf Peter Ummels B.V.
Recente zaak ⸱ 10-12-2025
Lexence heeft HC Partners geassisteerd bij haar partnership met hoekdak B.V.
Alle berichten