nl/en
Recente zaak ⸱ 05-09-2019

Sentia neemt performance specialist Ymor over

5 september 2019 – Sentia heeft de Nederlands-Deense performance specialist Ymor overgenomen. De overname ondersteunt het portfolio van Sentia op het gebied van Application Performance Monitoring en vormt een nieuwe stap in de groeistrategie van zowel Sentia als Ymor. Sentia werd bijgestaan door Lexence.

Sentia werkt voor organisaties waarbij software steeds meer de kern van de organisatie vormt. Voor deze bedrijven ontwerpt Sentia hybride cloudarchitecturen en brengt applicaties actief naar de cloud. Ook neemt Sentia het volledige beheer van de cloudomgeving voor haar rekening, en zorgt er op deze manier voor dat de applicaties en data beveiligd zijn en altijd optimaal presteren. Het garanderen van goede performance is daar een belangrijk onderdeel van. Als dé performance specialist van de Benelux en Scandinavië zal Ymor hier een grote toegevoegde waarde leveren.

De overname draagt bij aan gedeelde ambitie van beide bedrijven om Europees marktleider te worden op het gebied van managed services voor complexe en bedrijfskritische cloudapplicaties. Net als Sentia levert Ymor haar oplossingen als een managed service, die zij eveneens implementeert bij grote enterprise organisaties met complexe en bedrijfskritische IT in Europa. Een gedeelde bedrijfscultuur en toekomstvisie maken de match tussen beide organisaties compleet.

Bron: https://resources.sentia.com/nl/sentia-neemt-performance-specialist-ymor-over

Heeft u vragen over dit onderwerp, neem contact op:

Event ⸱ 22-04-2026
Ontbijtseminar ‘ESG voor bestuurders: afwachten of sturen? Inzichten voor toekomstbestendig ondernemen’
Blog ⸱ 16-04-2026
Artikel over AI van Stephanie ter Brake en Heleen Kleinjan in Tijdschrift Ondernemingsrechtpraktijk
Kantoornieuws ⸱ 16-04-2026
League Tables Q1 2026: Lexence stijgt in ranglijst van dealvolume
Recente zaak ⸱ 14-04-2026
Lexence heeft XPartners geadviseerd bij de verwerving van een meerderheidsbelang in RYSE B.V.
AI - Interview ⸱ 14-04-2026
Grip op cyberrisico’s: Reny Stark over kansen, risico’s en verantwoordelijkheid bij VNO-NCW West
Kantoornieuws ⸱ 08-04-2026
Lexence en ESG Boutique slaan de handen ineen om bestuurders volledig te ontzorgen op het gebied van ESG.
Blog ⸱ 08-04-2026
Nieuws op beloningsgebied: update bonusplafond in de financiële sector en advies Raad van State over loontransparantie
Recente zaak ⸱ 01-04-2026
Lexence heeft Your.Cloud begeleid bij de overname van INDITO
Interview ⸱ 30-03-2026
Werknemersparticipatie: eenvoud als sleutel tot succes
Recente zaak ⸱ 26-03-2026
Lexence heeft Sofindev en Altenova Group geassisteerd bij de strategische overname van A+ Beveiliging
Kantoornieuws ⸱ 25-03-2026
Legal 500 2026: wederom sterke resultaten voor Lexence
AI - Blogreeks Technology & Data ⸱ 24-03-2026
Wat Pokémon GO-bestuurders leert: van speldata naar AI-grondstof
Publicatie ⸱ 23-03-2026
Naomi Reijn schrijft annotatie bij Gerechtshof Amsterdam
Kantoornieuws ⸱ 19-03-2026
Lexence in Chambers Europe 2026: een resultaat om trots op te zijn
Blogreeks ⸱ 17-03-2026
Zorgvuldig reorganiseren begint bij een sterke onderbouwing: Noodzaak onderbouwen
Alle berichten