nl/en
Recente zaak ⸱ 30-04-2018

Otravo fuseert met Travelgenio

30 april 2018 – Lexence assisteerde Otravo, moederbedrijf van onder andere Vliegtickets.nl, dé VakantieDiscounter, Flygstolen en Greitai, bij de fusie met de Spaanse online reisagent Travelgenio. Voor de Spaanse aspecten van de fusie werkte Lexence samen met Hogan Lovells Madrid.

Door de fusie met de Spaanse Travelgenio, stoot Otravo door tot de top-5 van online aanbieders van vliegtickets en vakantiereizen in Europa. Het is de vierde transactie op rij voor Otravo sinds de toetreding van investeerder Waterland als meerderheidsaandeelhouder. De Duitse mededingingsautoriteit is op de hoogte gebracht.

Travelgenio

Travelgenio is sinds de oprichting in 2010 in rap tempo uitgegroeid tot een speler van formaat. De combinatie is actief in 32 landen in Europa en heeft een jaaromzet van meer dan 950 miljoen euro.

De groeistategie

Beide partijen zien veel voordelen bij deze fusie. Hans van Hoffen, Chief Commercial Officer van Otravo, stelt: “Met deze strategische transactie zetten wij een belangrijke stap richting een global footprint. Daarnaast kunnen wij samen economische schaalvoordelen bereiken waar de consument beter van wordt. Na deze fusie zijn we een top vijf speler in Europa en gereed om een wereldwijde speler te worden.”

Mariano Pelizzari, CEO Travelgenio: “Dit is voor beide bedrijven een kans om samen een leidende rol te pakken in de snelle veranderingen in de Europese markt voor vliegtickets. We zijn blij dat we ons kunnen aansluiten bij Otravo. Dit zal onze business naar een hoger niveau tillen door synergie-effecten en zorgen dat we een nog relevantere speler in de reisindustrie zullen worden. We zijn er zeker van dat dit bovendien vertaald zal worden naar competitieve prijzen en andere voordelen voor alle klanten van Otravo.” Pelizzari treedt samen met mede-oprichter en CTO Pablo Albera toe tot de directie van Otravo en blijft leiding geven aan het merk Travelgenio.

Bron: mena.nl

Heeft u vragen over dit onderwerp, neem contact op:

Infosheet ⸱ 26-01-2026
Belangrijke wijzigingen ten aanzien van het Europese prospectusregime: Geen prospectusplicht tot 12 miljoen euro
Kantoornieuws ⸱ 22-01-2026
Lexence eindigt op de vijfde plek in de League Tables 2025!
Persbericht ⸱ 22-01-2026
Lexence en de Koninklijke Nederlandse Roeibond bundelen krachten voor talentontwikkeling
Recente zaak ⸱ 20-01-2026
Lexence heeft Hartman Holding B.V. bijgestaan bij de verkoop van aandelen in Hartman Beheer B.V.
Kantoornieuws ⸱ 15-01-2026
Per 1 januari is Merle van den Berg gestart bij Lexence in de rol van counsel.
Recente zaak ⸱ 13-01-2026
Lexence heeft HC Partners bijgestaan met betrekking tot haar partnership met Holst Dakbedekkingen.
Interview ⸱ 12-01-2026
Dinesh Kanhai deelt zijn visie in Hello Zuidas
Recente zaak ⸱ 09-01-2026
Lexence heeft Otovo geadviseerd bij haar overname van bepaalde activa van Soly.
Kantoornieuws ⸱ 06-01-2026
Lexence start 2026 met Hugo Goedegebure als nieuwe counsel
Kantoornieuws ⸱ 05-01-2026
Lexence benoemt Anneke Nijk tot partner
Recente zaak ⸱ 22-12-2025
Lexence heeft BMS bijgestaan als verkoper bij het partnershap van Holmris B8 en Bigbrands
Kantoornieuws ⸱ 16-12-2025
Reny Stark maakt per 1 januari 2026 met haar Technology & Data-team de overstap naar Lexence
Interview ⸱ 11-12-2025
Advocaat Vincent Boumans in gesprek met VG Visie.
Recente zaak ⸱ 10-12-2025
Lexence heeft HC Partners geassisteerd bij haar partnership met Dakdekkersbedrijf Peter Ummels B.V.
Recente zaak ⸱ 10-12-2025
Lexence heeft HC Partners geassisteerd bij haar partnership met hoekdak B.V.
Alle berichten