nl/en
Recente zaak ⸱ 10-11-2025

Lexence trad op als juridisch adviseur van de verkopers bij de verkoop van Anago aan Banyan Software.

Anago, opgericht in 1999 en gevestigd in ’s-Hertogenbosch, is gespecialiseerd in planningsvraagstukken binnen de publieke sector. Het bedrijf heeft meer dan 25 jaar ervaring in het ontwikkelen van modulaire, low-code softwareoplossingen die publieke organisaties ondersteunen bij het verbeteren van hun dienstverlening. De oplossingen van Anago worden onder meer gebruikt door onderwijsinstellingen, publieke zorgverleners en overheidsorganisaties, waaronder HAN University of Applied Sciences, VGGM en het UWV.

Onder de leidende filosofie ‘Go for impact’ draagt Anago bij aan maatschappelijke verbeteringen, zoals snellere zaakbehandeling voor asielzoekers, betere toegang tot preventieve jeugdzorg en efficiënter beheer van onderwijsbudgetten.

De overname door Banyan Software stelt Anago in staat om haar groei voort te zetten en internationale expansie te versnellen, onder meer in het Verenigd Koninkrijk. De dagelijkse activiteiten blijven ongewijzigd, met behoud van het bestaande managementteam.

Lees hier het hele persbericht.

Het team van Lexence bestond uit: Maarten van Wijlen en Olivier Verleisdonk

Heeft u vragen over dit onderwerp, neem contact op:

Blogreeks ESG ⸱ 20-10-2026
Equator Principles (EP4): de vergeten ESG-toets die uw projectfinanciering kan maken of breken.
Blogreeks ESG ⸱ 13-10-2026
De PPWR: wat de nieuwe Europese verpakkingsverordening betekent voor uw contracten
Recente zaak ⸱ 09-10-2026
Lexence heeft Inhuis Plaza en Zon en Scherm geadviseerd bij een fusie tussen Inhuis Plaza en Zon en Scherm.
Podcast ⸱ 05-10-2026
Nieuwe Wtta raakt meer organisaties dan alleen uitzendbureaus.
Recente zaak ⸱ 05-10-2026
Lexence heeft Standard Investment bijgestaan bij haar acquisitie van een meerderheid in Hebo/Marine People
Recente zaak ⸱ 30-09-2026
Lexence wint ook turbospoedappel in executiezaak Peter Gillis.
Event ⸱ 21-09-2026
AI is al aan het werk, hoe houd je de regie?
Publicatie ⸱ 01-09-2026
Mag een werkgever zomaar stoppen met gratis koffie?
Recente zaak ⸱ 24-08-2026
Lexence begeleidt Jitse Groen bij investering in AI-gedreven hospitalityplatform Butlaroo B.V.
Recente zaak ⸱ 24-08-2026
Lexence adviseerde OTC Medical B.V. bij haar overname van de aandelen in Bradford & Hamilton B.V. en ECOM Services B.V.
Publicatie ⸱ 21-08-2026
Annotatie in Tijdschrift Recht en Arbeid over ondernemingsbegrip in de WOR
Publicatie ⸱ 13-08-2026
Harold Willems schrijft annotatie bij Gerechtshof ’s-Hertogenbosch van 20 januari 2026 (JAR 2026/198)
Recente zaak ⸱ 24-07-2026
Lexence heeft Caddenz geadviseerd bij de overname van Verkeer Service Zuid-Holland.
Recente zaak ⸱ 22-07-2026
Lexence heeft Sandee Groen geadviseerd bij de toetreding van Scheybeeck als aandeelhouder
Recente zaak ⸱ 21-07-2026
Lexence adviseert de aandeelhouder van Cublend bij verkoop aan Acomo
Alle berichten