nl/en
Recente zaak ⸱ 16-10-2019

First Consulting en SmartRules bundelen krachten

16 oktober 2019 – Sinds kort bundelen First Consulting en SmartRules hun krachten. Deze stap past bij de ambitie van First Consulting om in de komende jaren door te groeien naar een Europese consulting organisatie. First Consulting werd door Lexence geadviseerd.

First Consulting is bij toonaangevende klanten in Nederland en het Verenigd Koninkrijk actief op het gebied van processen, business technology en change management. SmartRules is in Nederland en Duitsland bij toonaangevende klanten actief op het gebied van digitalisering van processen door middel van Pegasystems en Appian technologie.

Met het overnemen van SmartRules versterkt First Consulting enerzijds de pijler business technology, terwijl anderzijds hiermee een eerste stap in de Duitse markt wordt gezet. First Consulting en SmartRules blijven voorlopig als eigen entiteiten opereren, waarbij wel direct wordt samengewerkt richting klanten en op commercieel gebied. Zowel het management van First Consulting als het management van SmartRules ziet deze stap als een mooie gelegenheid om samen succesvol te zijn bij klanten en ziet dit als een stap in de gezamenlijke ambitie om verder door te groeien. Met deze stap groeit de First Consulting groep naar 300 medewerkers in Nederland, het Verenigd Koninkrijk en Duitsland.

Bron: http://smartrules.nl/first-consulting-en-smartrules-bundelen-krachten

Heeft u vragen over dit onderwerp, neem contact op:

Event ⸱ 22-04-2026
Ontbijtseminar ‘ESG voor bestuurders: afwachten of sturen? Inzichten voor toekomstbestendig ondernemen’
Blog ⸱ 16-04-2026
Artikel over AI van Stephanie ter Brake en Heleen Kleinjan in Tijdschrift Ondernemingsrechtpraktijk
Kantoornieuws ⸱ 16-04-2026
League Tables Q1 2026: Lexence stijgt in ranglijst van dealvolume
Recente zaak ⸱ 14-04-2026
Lexence heeft XPartners geadviseerd bij de verwerving van een meerderheidsbelang in RYSE B.V.
AI - Interview ⸱ 14-04-2026
Grip op cyberrisico’s: Reny Stark over kansen, risico’s en verantwoordelijkheid bij VNO-NCW West
Kantoornieuws ⸱ 08-04-2026
Lexence en ESG Boutique slaan de handen ineen om bestuurders volledig te ontzorgen op het gebied van ESG.
Blog ⸱ 08-04-2026
Nieuws op beloningsgebied: update bonusplafond in de financiële sector en advies Raad van State over loontransparantie
Recente zaak ⸱ 01-04-2026
Lexence heeft Your.Cloud begeleid bij de overname van INDITO
Interview ⸱ 30-03-2026
Werknemersparticipatie: eenvoud als sleutel tot succes
Recente zaak ⸱ 26-03-2026
Lexence heeft Sofindev en Altenova Group geassisteerd bij de strategische overname van A+ Beveiliging
Kantoornieuws ⸱ 25-03-2026
Legal 500 2026: wederom sterke resultaten voor Lexence
AI - Blogreeks Technology & Data ⸱ 24-03-2026
Wat Pokémon GO-bestuurders leert: van speldata naar AI-grondstof
Publicatie ⸱ 23-03-2026
Naomi Reijn schrijft annotatie bij Gerechtshof Amsterdam
Kantoornieuws ⸱ 19-03-2026
Lexence in Chambers Europe 2026: een resultaat om trots op te zijn
Blogreeks ⸱ 17-03-2026
Zorgvuldig reorganiseren begint bij een sterke onderbouwing: Noodzaak onderbouwen
Alle berichten