nl/en
Recente zaak ⸱ 25-10-2018

Brisker Groep neemt Nextpayroll over

25 oktober 2018 – Brisker Groep, voorheen Pay for People Group, heeft Nextpayroll overgenomen. Lexence heeft Brisker Groep geadviseerd bij de overname. Brisker Groep is tevens de nieuwe overkoepelende naam waaronder de merken Pay for People, Holland Payroll, Smart Services, Tentoo en Nextpayroll vallen.

Als specialist in flexibele arbeid ondersteunt Brisker organisaties met payroll-oplossingen en backofficedienstverlening. Nextpayroll zal in de huidige hoedanigheid blijven bestaan. De dagelijkse leiding blijft in handen van de zittende directie en de medewerkers blijven werkzaam in de vestiging in Breda. Wel wordt op termijn een naamswijziging doorgevoerd.

Profiteren van schaalgrootte

Brisker Groep is uitgegroeid tot een platform voor payrolling in het algemeen en backofficedienstverlening in het bijzonder. Ook Nextpayroll is gespecialiseerd in het verzorgen van de backoffice voor intermediairs, uitzendbureaus, werving & selectiebureaus en detacheringsbureaus, en payrolldienstverlening voor inleners.

Waterland Private Equity Firm

De overname van Nextpayroll door Brisker Groep komt voort uit de samenwerking met participatiemaatschappij Waterland Private Equity Firm, die gericht is op het realiseren van de groeiambities van de backofficespecialist.

Heeft u vragen over dit onderwerp, neem contact op:

Infosheet ⸱ 07-07-2026
Verstrekken van kredieten van buiten de EU onder toezicht?
Infosheet ⸱ 06-07-2026
Zomer Data Detox: pak regie over je data
Recente zaak ⸱ 29-06-2026
Lexence heeft de aandeelhouders van Deus geadviseerd bij de transactie met Eraneos.
Recente zaak ⸱ 25-06-2026
Lexence heeft de Jong & Laan begeleid bij de aansluiting van Contaxus.
Recente zaak ⸱ 23-06-2026
Lexence heeft HC Partners geassisteerd bij haar strategische samenwerking met dakAlliance
Blog ⸱ 23-06-2026
Merkrecht als basis voor waarde: bescherm en handhaaf je merk
Recente zaak ⸱ 22-06-2026
Lexence trad op als adviseur bij de overname van een meerderheidsbelang in VanWonen.
Podcast ⸱ 15-06-2026
Aflevering van de podcast-serie Proefschriftelijk met Naomi Reijn
Blogreeks Vastgoed en recht in de praktijk ⸱ 15-06-2026
Netcongestie bij bestaande bouw: op wiens naam staat de aansluiting?
Podcast ⸱ 10-06-2026
Hoe ver mag een werknemer gaan zonder concurrentiebeding?
Recente zaak ⸱ 04-06-2026
Lexence heeft Hearing Investment B.V. begeleid bij de verkoop van IntoEars Holding B.V. aan Oorwerk B.V.
Blogreeks Amsterdamse Handelsgeest ⸱ 28-05-2026
Van digitale stad naar AI: wie heeft de controle?
Interview ⸱ 26-05-2026
Middelgrote advocatenkantoren lonken onder druk van AI-kosten naar samenwerking
Webinar ⸱ 22-05-2026
Webinar actualiteiten huurrecht bedrijfsruimte
Podcast Amsterdamse Handelsgeest - Van de Gouden Eeuw tot Nu ⸱ 22-05-2026
De Digitale Stad, AI en de Toekomst van Technologie
Alle berichten