Starters

Advocaat-stagiaire Arbeidsrecht

decorative image

Wij bieden

UITDAGEND JURIDISCH WERK OP TOPNIVEAU

  • een afwisselende praktijk en uitdagend werk voor aansprekende nationale en internationale cliënten;
  • marktconforme (secundaire) arbeidsvoorwaarden met onder meer een 13e maand, een fietsplan en een goede bonusregeling;
  • ruimte voor persoonlijke ontwikkeling door ons eigen interne opleidingsprogramma ‘de Kennisladder´, ‘Lexence University´;
  • sociale activiteiten waaronder hardlooptraining, bootcamp, vrijdagmiddagborrel in onze eigen bar, bedrijfshockey en kantoor-/ teamuitjes.

De functie

ADVOCAAT-STAGIAIRE ARBEIDSRECHT

Werkzaamheden bestaan o.a. uit:

  • het begeleiden en adviseren van cliënten met betrekking tot uiteenlopende arbeidsrechtelijke vraagstukken;
  • het opstellen van adviezen, overeenkomsten en sociaal plannen;
  • het opstellen van processtukken zoals verzoek- en verweerschriften, dagvaardingen, conclusies, pleitnota’s, UWV-ontslagaanvragen;
  • het assisteren bij fusies en overnames;
  • het vertegenwoordigen van cliënten tijdens juridische procedures.

Wij zoeken

EEN AMBITIEUZE JURIST MET EEN GOEDE PEN

  • een meester in de rechten met aantoonbare interesse in het arbeidsrecht (studentstage, werkstudentschap of arbeidsrechtelijke vakken);
  • iemand die ambitieus is en stevig in zijn schoenen staat;
  • iemand die het leuk vindt om zaken grondig zaken uit te zoeken en dit kan vertalen naar advies op maat, waarbij beheersing van de Engelste taal een key is;
  • iemand met enthousiasme, een no-nonsense instelling en een gezonde dosis humor.
decorative image
Sollicitatieprocedure Sollicitatieprocedure starter

stap 1

Sollicitatie

Graag ontvangen we jouw cv en motivatie via onderstaande sollicitatiebutton. Wij komen z.s.m. terug op jouw sollicitatie.

stap 2

Persoonlijkheidstest

Als we besluiten het sollicitatieproces te starten, dan vragen we jou om eerst een persoonlijkheidstest te maken zodat we de input tijdens het eerste sollicitatiegesprek kunnen bespreken.

decorative image

stap 3

Gesprek 1

Vervolgens vindt er een eerste kennismakingsgesprek plaats met de manager van het team waarvoor je gaat werken en Rafke Rutten (recruiter).

stap 4

Capaciteitentest

Als we de procedure vervolgen, willen we je vragen om een capaciteitentest te maken.

decorative image

stap 5

Gesprek 2

Indien we besluiten door te gaan, zal er een juridisch inhoudelijk gesprek plaatsvinden met twee partners. Aansluitend kan er een koffiegesprek met teamleden plaatsvinden.

stap 6

Aanbod

Mochten we beiden enthousiast zijn, dan ontvang je van ons met veel plezier een aanbod!

decorative image

SOLLICITEREN & CONTACT: KIES JIJ VOOR LEXENCE?

Als jij enthousiast wordt van bovenstaande tekst, dan nodigen wij je van harte uit om te solliciteren. Dit kan via onderstaande button. Mocht je nog vragen hebben over deze functie of over het sollicitatieproces, aarzel dan niet en neem contact op met onze recruiter Rafke Rutten via telefoonnummer 0611499502.

Uitsluitend sollicitaties via de website worden in behandeling genomen. Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

 

Rafke Rutten

Sollicitatieformulier

Persoonlijke gegevens




Motivatie

Extra vragen

Privacybeleid